GeoProgres Karol Duda

tel. 663-120-821

ul. Lubelska 84, 26-603 Radom

REGON: 385885856

NIP 948-255-51-77

Firma geodezyjna zatrudni geodetę do pracy w Radomiu i okolicach

 

O nas:

Wykonujemy prace z zakresu 1 (mapy do projektu, tyczenia i inwentaryzacje przyłączy, obsługi inwestycji kubaturowych, czasem większe sieci GESUT). Sporadycznie prace z zakresu 2.

Wymagania minimalne:

Prawo jazdy kat. B (czynne); ukończone studia kierunkowe/technikum lub w trakcie studiów; podstawowe umiejętności w dziedzinie geodezji i obsługa AutoCAD.

Wymagania dodatkowe:

Umiejętność składania operatów z zakresu 1 i 2; obsługa programów geodezyjnych WinKalk, Mikromap, AutoCAD,GoKart, GeoInfo, GeoMap, EwMapa; doświadczenie na obiektach kubaturowych, dużych mapach oraz podczas prac z zakresu 2 (wznowienia, ustalenia granic, podziały, podziały pod ZRID).

Obowiązki:

Praca przede wszystkim w terenie, w mniejszym zakresie prace kameralne.

Dla osoby bez doświadczenia: Składanie operatów technicznych z zakresu 1, pomoc przy tyczeniach na kubaturówkach, inwentaryzacjach, wykonywaniu mdcp. Po przyuczeniu samodzielne wykonywanie nieskomplikowanych robót z zakresu 1.

Dla osoby doświadczonej: Dodatkowo składanie operatów z zakresu 2, samodzielne wykonywanie robót w terenie i w biurze (telefon służbowy, samochód służbowy.

Oferujemy:

Wynagrodzenie od 3900 zł brutto (dla osoby bez doświadczenia) do 5300 zł brutto (dla osoby spełniającej wszystkie wymagania) Na początek umowa na okres próbny (3 miesiące), potem umowa o pracę.

 

Kontakt:

Prosimy o wysyłanie wiadomości z CV na maila info@geoprogres.radom.pl z tytułem REKRUTACJA